פפרוביץ אנד סולט מציגים קייטרינג לאוהבי בשר אמיתיים!

אם כל חייכם הרגשתם את הצורך הזה לאכול בשר, שאם אין משהו בשרי בארוחה אז אתם לא מסופקים וללקק את השפתיים והאצבעות אחרי שאכלתם נתח צלוי היטב אז הגעתם למקום הנכון.

הכנת בשר בעינינו היא אומנות ממש. צריך לדעת איך לעשות זאת, מה רמת הצלייה שכל נתח דורש, מה רמת הטיבול הנכונה, איך להשיג את הבשר הכי טוב והכי איכותי ואיך ליצור חוויה של פעם בחיים גם לאלו שרגילים ואוהבים לאכול בשר. אנחנו מתחייבים לבנות יחד אתכם, תפריט שבו יוצגו הבשרים הכי טובים, שירותי גריל ומעשנת מקצועיים ותצוגה באמת מיוחדת במינה של המטעמים המוגשים לשולחן. גם אנחנו חושבים שלאוכל יש מקום נכבד בהצלחתו של אירוע. מה שלרוב אנשים זוכרים זה הטעמים, הריחות והשיחות סביב השולחן. כאשר האוכל טוב, האווירה מיד נוסקת. אנחנו רוצים שהאורחים שלכם ואתם תהנו מכל ביס, מכל תצוגה וממגוון המטעמים שנכין לאירוע שלכם. אם זה אירוע גדול או קטן, אין זה משנה. אנחנו ערוכים לכל סדר גודל של אירוח. איכות הבשרים שלנו היא מהטובות שיש ובכל רמת כשרות שתידרש.

קייטרינג בשרי איכותי SALT & FEFROVICH

ניסיונו רב השנים של השף דרור פפרוביץ מאפשר לקלוע לטעמם של אוהבי הבשר ולכל מי שיודע ומעריך מזון איכותי. הקייטרינג הבשרי שלנו מציע חגיגה של טעמים, חגיגה לפה וחגיגה לעיניים. האוכל מצולחת באופן אסטטי ממש כמו במסעדת בוטיק וההנאה מובטחת