קייטרינג לבת מצווה

בתכם הגיעה לגיל 12, איזו התרגשות!! זה בדיוק הזמן לשמוח בשמחתה ולחגוג איתה חגיגה שתיזכר לעוד שנים רבות. אז לפני החגיגות, בואו ננסה להבין קצת על משמעותו וחשיבותו של טקס הבת מצווה.

מדוע חוגגים את בת המצווה בגיל 12?

הרא"ש מסביר את המדרש בבראשית בו דנים בשאלה מדוע גיל המצוות של הנערות נמוך בשנה מזה של הנערים: "נתן הברוך הוא בינה יתרה באישה, יותר מבאיש". הנערה בתכם, היא כבר בוגרת רגשית, חכמה ומסוגלת להבין שהיא זו שאחראית מעתה למעשיה ולבחירותיה בחיים. בטקס הבת מצווה מוענקת לה הזכות להיות בוגרת ולפעול על פי קו מצפונה ובהתאם לכל הערכים שרכשה עד עתה. לפיכך, זהו רגע מרגש ומחונן בחייה. זהו רגע של שמחה גדולה וחגיגה משפחתית. על אף שבימים עברו נמנעו חוגים רבים ביהדות מחגיגית הבת מצווה בתואנה שזה דומה מדי לחגיגות הקונפורמציה הנוצריות- כיום, בזרמים הקונסרבטיבים והרפורמים הנערות עולות לתורה וחוגגות את הגעתן לגיל המצוות גם בבית הכנסת. בעשורים האחרונים טקס הבת מצווה נחגג גם ללא הסממנים הדתיים. רבות המשפחות שבוחרות לציין את האירוע כמסיבה גדולה לחברים ומשפחה הנחגגת באולם אירועים או בבית.

מה חשוב לתכנן ואיך להתכונן?

בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה! קייטרינג Salt & Feferovich בניהולו של השף דרור פפרוביץ, בעל רזומה עשיר במטבחי גורמה- 35 שנות ניסיון בהכנת מטעמים יצירתיים ומרגשים בטעמם.

נהפוך כל מתחם שתבחרו לגן אירועים מושלם מלווה באווירה נעימה שתלווה את האורחים למשך כל האירוע. נגיע עם כל הציוד והאבזור, לכם נשאר רק לבחור את המקום!

אנו מזמינים אתכם להנות מאירוח עשיר עם תפריט מגוון המותאם לכם ולאורחים שלכם באופן מקצועי ואישי.

חגיגות הבת מצווה

בימינו, לא נופלות בחשיבותן ובהשקעה שהן דורשות מחגיגות בר המצווה. מעבר לשירים והריקודים, למקום ולתפאורה, החלק הכי קריטי וחשוב הוא הקייטרינג. קייטרינג מושקע לבת מצווה הוא כזה הפונה לליבן ולטעמן של הנערות ושל הוריהן. מצורת ההגשה והמראה של המטעמים ועד לבחירת הרכב המנות ותזמונן במהלך האירוע. תכנון מוקדם ומסודר של התפריט, ביטוי להעדפות אישיות, בניית תפריט שהוא תפריט קונספט, כל אלו הם החלק המרכזי בתכנון האירוע ובהצלחתו. כשהקייטרינג הוא טוב ואיכותי האירוע עצמו מקבל שדרוג והופך להיות יוקרתי ממש. אין זה משנה אם האירוע נחגג באולם או בבית, הקייטרינג הוא תמיד משהו שאתם יכולים לשלוט בבחירה שלו. אתם יכולים בהחלט לבחור לקחת קייטרינג המוצא חן בעינכם ושאינו הקייטרינג שהאולם מציע. מה שחשוב לשים אליו לב כשאתם בוחרים את ספק הקייטרינג בת מצווה שלכם, הוא איכות המזון המוגש, לבדוק בעצמכם ולערוך מפגש טעימות, לקבל המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם ולהתרשם בעצמיכם מאירועים קודמים שנעשו על ידו. והכי חשוב כמובן זה להנות, מכל רגע ורגע מהרגע המרגש הזה שאליו הגיעה בתכם. 

כי החיוך שלכם זה הכיף שלנו!