קייטרינג צמחוני- יש דבר כזה?

ישנם כאלו שמאמינים שארוחה ללא בשר או עוף זה לא אוכל! לטעמם של רבים מאוכלי הבשר, קייטרינג שאינו מציע מזונות מהחי הוא בעצם סתם סלט ועוד סלט בפיתה. אך ישנם כאלו שכבר יודעים את הסוד! אוכל צמחוני יכול להיות עשיר ומהנה לא פחות.

רבים כיום, בוחרים בצמחונות כאורח חיים. צמחונות היא תופעה הקיימת משחר ההיסטוריה. לרוב, הבחירה שלא לאכול בעלי חיים נובעת משיקולים רוחניים או דתיים אך כיום, מתווספת גם המודעות הגדלה לסבלם של בעלי החיים ולפיכך הבחירה המוסרית שלא לאכול בשר. מי שצמחוני כבר יודע שאוכל צמחוני יכול להיות טעים, עשיר ומשביע בפני עצמו. גם אוהבי הבשר ישמחו לגלות שישנו עולם שלם של מאכלים מענגים ממש, בריאים מאוד, טריים וטעימים לחיך בעולם הצמחוני. האוכל הצמחוני עשיר בברזל וחלבון, הוא מציע שימוש במגוון של ירקות ומוצרים המאפשרים יצירתיות רבה, ססגוניות וחוויה ארומטית יוצאת דופן. ובואו לא נשכח את המאפים, הפשטידות העשירות, הקציצות והסלטים המגוונים.

קייטרינג צמחוני – salt & fefrovich

אצלינו בסולט אנד פפרוביץ המונח צמחוני אינו אומר קיטרינג "מתפשר". הקייטרינג הצמחוני שלנו מורכב ממנות עשירות מאוד, מחומרי גלם טריים ביותר ומניסיון רב שנים של השף שלנו דרור פפרוביץ. אנחנו מציעים מגוון רב של מנות שתוכלו להרכיב באופן אישי ולטעמכם, אנו מבטיחים לכם מנות מושקעות ביותר, מדויקות וטעימות להפליא. בכל אירוע שלכם נלווה אתכם מההתחלה. משלב התכנון, ההבנה של הצרכים וההעדפות ועד לשלב היישום וההגשה של האוכל לשולחן. אנחנו פה לספק לכם את החוויה הקולינרית שחלמתם עליה!